Електростанції від "ExtraDigital"

Пропонуємо вам комплексні індівідуальні РІШЕННЯ з енергонезалежності вашого будинку чи об'єкта на базі сонячних батарей та передових комплектуючих. Наші рішення допоможуть вам забезпечити стійке та надійне живлення для своїх об'єктів. Основою сістеми є сонячні батареї, інвертори та потужні аккумулятори.

(044) 461 97 73

Автономна енергія

Автономне електроживлення в Україні

Електрика в вашому домі завжди

Наш асортимент включає сонячні батареї, потужні акумулятори, надійні інвертори та інші технологічні рішення, які роблять ваш будинок абсолютно енергонезалежним. Ми розуміємо важливість постійного доступу до електроенергії, особливо в умовах непередбачених вимкнень електромережі.

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, допомагаючи підібрати оптимальне рішення для їхніх потреб. Ми робимо все можливе, щоб ваш проект з енергонезалежності був успішним та надійним.

Звертайтесь до "ExtraDigital" для найкращих комплексних рішень для забезпечення енергонезалежності, які гарантовано вам довіру та стабільність." Зателефонуйте нам, та наші фахівці підберуть вам найкращу конфігурацію та запропонують зробити ці роботи "під ключ"

Звертайтесь до "ExtraDigital"

Також пропонуємо вам енергоеффективні системи опалення на базі словеньських автоматичних пелетних котлів Biodom. (докладніше

Зателефонуйте нам, та наші фахівці підберуть вам найкращу конфігурацію та запропонують зробити ці роботи "під ключ".

(044) 461 97 73