Світлофільтр ND8 55 мм Збільшити

Світлофільтр ND8 55 мм

Extradigital Extradigital

EDFND85500

Новий

Світлофільтр Extradigital ND8 55 мм - це нейтрально-сірий світлофільтр з мірою щільності х8 і діаметром 55 мм.Фильтр такого типу призначений для зменшення кількості світла, попадаемого при зйомці на матрицю фотокамери.

Детальніше

Наразі товар відсутній

589,00 грн

Характеристики

Сумісність Универсальный

Інформація

Світлофільтр Extradigital ND8 55 мм - це нейтрально-сірий світлофільтр з мірою щільності х8 і діаметром 55 мм. Фільтр такого типу призначений для зменшення кількості світла, попадаемого при зйомці на матрицю фотокамери.
ТМ "Extradigigtal" пропонує ND нейтрально-сірі світлофільтри двох щільності : 4 і 8. Міра щільності вказана в назві, наприклад ND4 або ND8.
Без нейтрально-сірого світлофільтру не обійтися в двох випадках:
1. коли освітленість занадто висока, і фотографа не влаштовує, що при закриванні діафрагми падає та, що дозволяє способоность об'єктиву, або немає можливості робити знімки короткій витримці;
2. при зйомці портрета при денному світлі, для кращого розділення об'єкту і фону. У таких випадках часто використовують светосильные об'єктиви (що пропускають набагато більше число світла, чим звичайні з повністю відкритою діафрагмою), які при зйомці практично не "діафрагмують", а це без нейтрально-сірого фільтру іноді нездійсненно.

Діаметр різьблення 55 мм
Міра щільності 8
Матеріал оправи метал
Додаткові можливості наявність дублюючого різьблення із зовнішнього боку фільтру для кріплення іншого фільтру, або додаткового обрудования

Різницю і переваги Ви можете побачити на фотознімках неозброєним поглядом.
Зображення №1 знято з використанням ND- фільтру, зображення №2 - без ND- фільтру.
ND-with ND-without

Светофильтры и средства для оптики